Pasaules apceļošana

Jebkuram no mums vajadzētu jaunībā apskatīt pasauli lai gūtu jaunus iespaidus, redzētu, kā citur cilvēki dzīvo un saprastu, ka tā vieta, kur tu patreiz dzīvo ir tikai ļoti maza daļa no kopēās pasaules un ir tik daudz dažādu lietu, ko var mācīties no citiem cilvēkiem un no viņu kūltūrām. Apceļojot pasauli ir iespējams gan redzēt kā cilvēki dzīvo bagātībā gan arī apskatīt, kā citās vietās tie dzīvo nabadīzbā bet tik un tā ir tik pat laipni un viesmīlīgi. Šādi ir iespējams gūt jaunas biznesa idejas, ko pēc tam ieviest atgrižeoties mājās, vai pat iereudzīt, ka pasaulei ir tik daudz ko jaunu tev dot, ka beigās tu labāk izvēlies apmesties uz dzīvi citā pasaules malā nevis tur, kur tu dzīvo pašlaik.

Ceļošana vienmēr tiek saistīta ar lieām naudas izdošanām, bet patiesībā tā tam nevajadzētu būt un tikai ceļojot tiešām šikā veidā visur ar lidmašīnu un paliekot vienmēr labās viesnīcās, ceļojumi jums izmaksās dārgi. Bet parasti, ja visu laiku tiek domāts par taupīšanu, kā arī dažādās pasaules vietās tiek pamēģināti dažādi darbi tad arī izdzīvot nebūs nemaz tik grūti. Ceļošanai jaunīgā nav jābūt nekam šikam, bet jābūt kā jaunu ideju gūšanai un jaunas pieredzes uzkrāšanai un tieši dodoties ceļojumā ar mazu naudas apjomu tev būs lielāks pārbaudījums, jo pretējā gadījumā diezin vai tu pietiekoši ātri būsi spējīgs sakrāt lielu naudas apjomu, lai varētu apceļot pasauli un to darīt tiešām komfortablā veidā neuztraucoties par naudu un izmaksām. Tāpēc arī bieži vien ir dzirdami stāsti, ka jauniši pāris gadus pastrādājot kādā darbā ir iekrājuši pāris tūkstošus Eiro un izlemj vienkārši doties kādā ceļojumā pa ceļam vai nu meklējot darbu vai arī dzīvojot no saviem līdzekļiem. Bet ir vēl viens variants, ko lielākā daļa nemaz nav iedomājusies.

Darbs internetā – Ja tev izdodas izveidot kādu iznterneta biznesu vai arī tu vari strādāt no jebkuras vietas un visi darbi ir jādara tieši caur internetu, tad teu vari brīvi doties pasaules apceļošanā katru darba-dienu nostrādājot tās 8 vai 9 darba sutndas un pārējo laiku veltīt tuvākās un tālākās apkārtes apskatei un izpētei. Šis variants noteikti daudziem izklausās pēc sapņu piepildījuma un kaut kā neiesējama, bet patiesībā tā nemaz nav un ir tiaki jāmēģina, jo mūsdieāns ir daudzas tādas profesijas, kas ļauj šādi braukāt pa pasauli ceļojot un strādāt. Sākot no mājas lapas veidošanai, programmēšanai, sava interneta biznesa veidošanai un beidzot ar konsultācijām caur internetu un dažādiem citiem pakalpojumiem. Internetā katru gadu tiek pārdoti džādi produkti, preces un pakalpojumi vairāk kā 2 trilijonu dolāru apjomā un patiesais skaitlis noteikti ir daudz lieālks jo ir grūti izveidot globālu statistiku. Bet tev ir vajadzīgi tikai 2-3 tūkstoši Eiro mēnesī lai varētu komfortabli dzīvot un un tā ir ļoti ļoti niecīga daļa no šī kopējā apgrozījuma tāpēc tavas iespējas ir visai augstas!