Nauda un tad izklaides

Mēs dzīvojam tikai vienreiz un tāpēc cilvēkiem vēlme ir no savas dzīves izspiest visu ko vien ir iespējams izspiest. Mēs gribam ballēties, mīlēties, priecāties, izklaidēties, un sasniegt savus mērķus. Mēs gribam mainīt pasauli un padarīt to labāku sev un arī visiem apkārt esošajiem, bet patlaban ierastais dzīves cikls ir tāds, ka cilvēks visu savu dzīvi strādā darba dienu ejot uz darbu un mainot savu laiku pret naudu, ko tad var tērēt citām lietām, kā mājoklim, ēdienam un izklaidēm. Bet šāds dzīves gājums man liekas vienmuļš un nespējīgs piepildīt mūsu kvēlākās vēlmes. Ja mēs strādājam 8H dienā tad katru dienu visām citām lietām paliek ļoti maz laika un šis režīms vispār liekas tāds jocīgs, jo man, personīgi, ir ļoti grūti pierast pie tāda ritma, kad katru dienu jāiet uz darbu un tad mājās ir laiks atpūtai, jo katru rītu ir sevi jāpiespiež strādāt tikai tāpēc, lai varētu nopelnīt naudu. Un tā tas ir lielākajai daļai cilvēku, jo tikai ļoti maza daļa cilvēku ikdienā dara to, ko viņiem patīk darīt, bet visi pārējie strādā tikai un vienīgi lai dabūtu naudu izdzīvošanai. Un, manuprāt, tam tā nevajadzētu būt, un tāpēc mana dzīves stratēģija ir mazliet savādāka.

Es plānoju pāris gadu laikā jaunībā strādājot 12H dienā sapelnīt pietiekoši daudz naudas, lai pēc tam ar šo naudu varētu izdzīvot un veidot uzņēmumus par ko pašam ir prieks un kur uz darbu katru dienu var iet nevis ar dusmām bet gan ar prieku, jo ir iespējams visu laiku darīt to, kas nemaz neliekas kā darbs. Protams strādājot 12 stundas parastā darba vietā nebūs iespējams nopelnīt tik daudz naudas tāpēc vienīgā iespēja ir sākt savu uzņēmumu, bet tur arī ir dažādi riska faktori un iespēja, ka šis darbs, kas tiks darīts beigu beigās nenovedīs pie nekā taustāma. Bet ar šādu risku ir jāsaskaras jebkuram kurš vēlas dzīvē sasniegt kaut ko vairāk par algota darba strādāšanu visas dzīves garumā. Manuprāt ir jāatrod niša, kurā ir peļņas iespējas un tad neatkarīgi no tā, vai šī niša patīk vai nepatīk vienkārši ar visām četrām ir jāmetas tajā iekšā un jāsaprot visi konkurenti viss, kā patiesībā tajā tiek radīta peļņa, kādi ir nišas attīstības virzienu un kā tajā gūt vislabāko peļņu. Un tad arī sākt būvēt savu servisu vai pakalpojumu ko tad ātrā laikā izveidot līdz pietiekamam lielumam lai sāk nākt naudas plūsma kuru var tālāk investēt pašā uzņēmumā. Un tā to turpināt līdz tiek uzbūvēts pietiekoši liels uzņēmums kad vai nu to var nopārdot vai arī dzīvot no pienākumiem kuri tiek katru mēnesi veidoti.

Pēc tam, kad nauda ir sapelnīta tad var sākt domāt par to, ko ar savu dzīvi patiesībā tu vēlies iesākt, vai tas ir bizness, vai mācīšana vai kāda cita joma, bet tad kad nauda vairs nav galvenais faktors kāpēc ir jāstrādā tad paveras milzum daudz jaunas idejas, kuras savādāk nemaz nebūtu ieraugāmas.