Kredīts sev

Kredīta maksāšana sev ir ļoti neparasts un ļoti reti izmantots finanšu triks, kā iespējams veidot savus iekrājumus un pamatā kļūt aizvien bagātākam. Mēs taču visi zinām kas ir kredīts, kur tu aizņemies no kāda cita naudu un pēc tam pamazām vai vienā maksājumā šo naudu atmaksā un papildus vēl dod arī viņam procentu maksājumus no atlikušās parāda summas. Nu lūk, tad izmantojot “kredīts sev” tu vari aizņemties no sevis un arī sev maksāt šos procentu maksājumus, tādā veidā iegūstot vēl lielākus iekrājumus.

Lai varētu uzsākt aizdošanu sev tev sākumā būs jāsakrāj neliela naudas summa, pietiek arī ar 100 vai 200 Eiro, kas nozīmēs, ka tu izsniegsi sev ātros kredītus un tev šīs naudas summa būs jāatmaksā vienā maksājumā un papildus vēl arī jāmaksā procenti. Kad tev ir izdevies sakrāt, piemēram, 100 Eiro tad tu vari sākt no sevis aizņemties. Ja tev pēkšņi beidzas nauda un ir vajadzīgs nopirkt kādu ļoti svarīgu preci, tad tu vari paņemt šos 100 Eiro no saviem iekrājumiem, bet noslēgt ar sevi līgumu, ka tev, pēc mēneša, šajos iekrājumos būs jāatliek par 10% vairāk nekā tu aizņēmies. Tad pēc mēneša, kad tu atliksi šo naudu atpakaļ tev jau būs 110 Eiro un nākamreiz aizņemties jau varēsi vairāk. Galvenais šajā procesā ir tas, lai tu tiešām arī sev uzticētos un nevis pēc mēneša domāt, ka tas taču ir kaut kād stulbums sev maksāt, bet tiešām atmaksāt kredītu tāpat, kā tu to būtu paņēmis no bankas vai privātā kreditora. Un, ja tev nav šie 100 Eiro, tad, piemēram par 15Eiro tu vari pagarināt parāda atmaksas termiņu uz vienu mēnesi. Šādi tad tu varēsi izbaudīt cik daudz ir iespējams nopelnīt no šiem īstermiņa aizdevumiem, bet visa nauda paliks tev pašam nevis kādam aizdevējam.

Jo vairāk naudas tu šādā veidā iekrāj, jo lielākus kredītus tad arī tu varēsi no sevis aizņemties. Piemēram, ja tev ir izdevies sakrāt 3000 Eiro, tad jau tu vari aizņemties šo naudu lietotas automašīnas iegādei, bet arī tieši tāpat, kā tad, ja tu būtu aizdevējs sastādi līgumu ar noteiktu procentu likmi, piemēram 20% gadā un arī atmaksas grafiku. Šādi, ja tev izdosies atdod kredītu tad tavā kontā jau būs 3600 Eiro uzkrājums un arī jauna automašīna.

Aizņemšanās no sevis var būt ļoti labs veids, kā veidot iekrājumus, bet galvenais ir šī uzticība un tas, ka nebūs tā, ka tu vienā brīdī beigsi maksāt sev šos kredītus, jo pretējā gadījumā visa shēma nestrādās un ja tu vienu reizi palaidīsi garām tad arī nākamreiz kad būs nelielas grūtības tu palaidīsies un beigu beigās sev šo kredītu vispār neatmaksāsi!